Novinky

Termíny dodání od 7. 6. 2019

Vážení zákazníci,

od dnešního dne jsou opět bežně dostupné jímky Atlantis 4000 a Ozeanis 4000. Bohuzel, také nám bylo výrobcem sděleno, že až do odvolání nejsou nadále k dispozici jímky GLOBOLINE 8300.

 

Děkujeme za pochopení.

Termíny dodání

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že výrobce jímek z důvodu velkého množství objednávek nestíhá kapacitně výrobu, je u jímek Ozeanis 4000, Atlantis 4000 a Oasis 4000 termín dodání 4 - 6 týdnů.

Děkujeme za pochopení.

Výkopové a zemní práce

Ne každý z našich zákazníků má možnost si zajistit zemní a výkopové práce při montáži a usazení naší dešťové jímky. Proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio našich služeb a nabízíme možnost je využít.

Nabízené služby:

  • nákladní doprava do 12t
  • zemní a výkopové práce
  • odvoz suti, likvidaci odpadů
  • dovoz písku a štěrku

 

Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat 

Provoz eshopu během vánočních svátků

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že provoz e-shopu a rozvoz zboží probíhá do 20. 12. 2018. Následně bude firma otevřena od 2. 1. 2019.

Děkujeme za pochopení.

Základní informace k dotaci DESTOVKA

Podrobnější informace na www.dotacedestovka.cz

 

Seznam suchých obcí:

V obcích (katastrálních územích) uvedených na tomto listu je možné žádat o dotaci na systém pro využití srážkové vody pro zálivku zahrady (aktivita 1.5.B.1) bez nutnosti dokládat potvrzení o náhradním zásobování vodou či obecně závazných vyhlášek. 

dotace_akumulace

 

dotace_akumulace_wc

 

dotace_precisteni

Rozvoz zboží o víkendech

Chceme vyjít našim zákazníkům vstříc, proto nyní nabízíme dopravu jímek i o víkendech. Pokud nejste během pracovního týdne k zastižení, není problém po domluvě s naším obchodním referentem dopravit jímku na místo během soboty nebo neděle. 

 

doprava

 

Způsoby placení na našem e-shopu

V našem e-shopu můžete v současnosti platit buď hotově při převzetí zboží nebo bankovním převodem. Co nejdříve pro Vás spustíme i možnost platit on-line.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.